Категории
Акция

Патріотичний Handmade - це можливість творити без обмежень!

рушник

Наша з вами Країна переживає скрутні часи. I тільки від нас залежить, яким буде для України поточний рік. Адже саме ми, прості українці, усі разом творимо майбутнє нашої з вами Батьківщини.

Кожен з нас мріє бути корисним своїй Державі і своєму народові.
І саме зараз у кожного з нас з’явилась така нагода.
Акция

В свою чергу інтернет-ярмарок Daba Handmade хоче підтримати кожного українського майстра, тому надає можливість протягом 2015 року лише за одну гривню на місяць викладати свої роботи на продаж на нашому сайті, зареєструвавши тут власний магазин.

Не треба чекати кращих часів і складати свої роботи у шухляду, не треба відганяти своє натхнення поодаль, шукаючи більш вигідний заробіток. Займайтесь улюбленою справою саме зараз – бо з нами це вигідно.

Саме у скрутний час з’являється потреба підтримувати один одного: коли словом, коли ділом, а коли і подарунком. З приходом тепла це бажання зростає, адже так хочеться дарувати свою турботу оточуючим!

І для подарунків близьким ваші шедеври стануть як ніколи доречними. Тож, не будемо позбавляти такої можливості наших земляків, а будемо й надалі створювати для них корисні гарні речі своїми руками.

Кожен знає, що витвори handmade несуть у собі теплу енергетику, мають позитивний заряд і символічність. Також handmade-річ є унікальною і неповторною, що робить її надзвичайною.

Не зволікайте, адже вам треба лише зареєструвати власний handmade-магазин на нашому сайті, і всього за одну гривню на місяць ви зможете продавати свої роботи без обмежень – скільки зробили, стільки і продали.

Зробити це дуже легко – перейдіть на вкладку “Вхід/реєстрація” на нашому сайті або скористайтеся функцією «Допомога», і вже за десять хвилин у вас може з’явитися перший покупець.

Ми єдині. Нікому не дамо нас зламати!
Ми все здолаємо і обов'язково переможемо!
рушник
Контакты

 

  email: info@dabahm.com